Monthly Archives: Απρίλιος 2022

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι το 4o Νηπιαγωγείο Βέροιας συμμετέχει στον διαγωνισμό τραγουδιού “Κάν’ το ν’ ακουστεί!” του European School Radioμε ΚΩΔΙΚΟ: 7002 “Με το μυαλό θα ταξιδέψω στην Ευρώπη”Παρακαλούμε να στηρίξετε την προσπάθεια των παιδιών μας με την ψήφο σας!Για να ψηφίσετε, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμοhttps://contest.europeanschoolradio.eu/vote/1.επιλέγετε “Τραγούδια” 2.πατήστε “Φίλτρα” στην οθόνη πάνω δεξιά και επιλέξτε “Νηπιαγωγείο”3.Πατήστε ” Εφαρμογή” ( είναι δίπλα στο “Φίλτρα”) και περιμένετε να ανοίξει το πεδίο4.Βρείτε το 7002-4ο Νηπιαγωγείο Βέροιας – Με το μυαλό θα ταξιδέψω στην Ευρώπη”5.Πατήστε πάνω στο μαύρο βελάκι και θα αρχίσει το τραγούδι μας. (είναι υποχρεωτικό να το ακούσετε)6.Θα εμφανιστεί μια κόκκινη καρδούλα την οποία θα πατήσετε για να μετρηθεί η ψήφος σας. Μπορείτε να ψηφίσετε εσείς αλλά και να ενημερώσετε και όσους επιθυμούν να το κάνουν για να βοηθήσουν το Νηπιαγωγείο μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια και τη συμπαράστασή σας!