Από τον Ναυτικό Αθλητικό Σύλλογο Ημαθίας λάβαμε την παρακάτω επιστολή:

Βέροια 12-03-2013

ΠΡΟΣ: Την Διεύθυνση του 4ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ          ΑΡ.ΠΡΩΤ.33γ

ΘΕΜΑ: « ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ»

Με το παρόν σας πληροφορούμε πως οι παρακάτω μαθητές του σχολείου σας και αθλητές του συλλόγου μας, συμμετείχαν στο χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης που διεξήχθη στις 9 και 10 Μαρτίου 2013 στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης με την συμμετοχή 890 αθλητών και  έλαβαν τις ακόλουθες διακρίσεις:

• Βασίλης Χατζησάββας,  μαθητής της ΣΤ? τάξης, τρίτος στα 50 μέτρα ελεύθερο, τέταρτος στα 200 μέτρα ελεύθερο και έκτος στα 100 μέτρα ελεύθερο.
  • Απόστολος Πασίδης, μαθητής της Δ? τάξης, πρώτος στην σκυταλοδρομία 4επί 100 μέτρα ελεύθερο, δεύτερος στα 100 μέτρα ελεύθερο, έκτος στα 50 μέτρα ελεύθερο και έβδομος στην σκυταλοδρομία 4επί 50 μέτρα μικτή ομαδική.

Συγχαρητήρια στους μαθητές σας για τις διακρίσεις τους και την άψογη συμπεριφορά τους.

Γιάννης Τσανακτσίδης

Έφορος τμήματος κολύμβησης

* Συγχαρητήρια στους μαθητές του σχολείου μας για τις παραπάνω διακρίσεις τους! Μας κάνετε περήφανους!

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Κουκουρίκου Αρεστούλα